SeaClub
Reģistrācija
  • Nirvana
  • Baltsails

Atrodoties ūdenī

Divas jaunas peldēšanas vestes, kas Jums ļaus justies drošiem atrodoties ūdenī.
Yak Callista: drošs prieks saulē.
Baltic Spray: drošs un ērts.

Šobrīd notiek debates par to, vai ir nepieciešamas glābšanas vestes atrodoties uz kuģa atpūšoties? Kamēr esam jūrā, es pieņemu, ka ne vienmēr. Taču neskatoties ne uz ko, Eiropas valstu ostas ir spiestas īstenot jaunāko jūras un ostu regulācijas. Un, vai būs iespējams glābšanas vestes novilkt dodoties peldēt, kad kuģis ir noenkurojies.

Daudzi no mums atrodoties laivā, priekšroku dod peldēšanas vestei, nevis glābšanas vestei. Atšķirība ir tā, ka izmantojot peldēšanas vesti iespējams peldēt uz vēdera un tādējādi Jūs spējat palīdzēt sev. Kamēr glābšanas veste padara Jūs par pasīvo upuri, jo atrodieties bezpalīdzīgs uz muguras. Protams, glābšanas veste, kas automātiski piepūšas ir viennozīmīgi labāks risinājums sliktos laika apstākļos un cilvēkiem, kas neprot peldēt. Tā ir viennozīmīgi vislielākā izredzes izdzīvot, ja atrodieties ūdenī bez samaņas. Taču lielākoties izklaides burāšana notiek dienas laikā, labos laika apstākļos, atrodoties vairākiem cilvēkiem kopā un- visticamāk, tikai peldkostīmos. Cerams.

Baltic Spray modelis ir sastiprināms priekšpusē ar Delrin rāvējslēdzēju. Tam ir ātrās nostiprināšanas noregulējama jostas siksna, kas pilnībā piekļauj vesti augumam, kā arī vietas apkakles un apakšmalas auklas. Vestei ir arī D-riņķis, kuru iespējams izmantot, lai pievienotu papildus aizsargus. Iespējams iegādāties dažāda izmēra vestes, 30-90kg.
Yak ir Crewsaver filiāle, kas ražo apģērbu un aprīkojumu, kas galvenokārt paredzēts kanoe braucējiem. Tāpēc to jaunā Kallista peldēšanas veste ir īpaši piemērota tiem, kas atpūšas pie ūdens un ūdenī. Tai ir rāvējslēdzējs, jostas siksna ar sprādzi, noregulējamas plecu lences, zemāku malu regulētāji un elastīgi paneļi. Šīs peldēšanas vestes iekšpusē atrodas noderīga kabata. Iespējamas trīs krāsu kombinācijas.

Interneta mājas lapa: www.yak-paddling.com

Notikumu kalendārs
2020-11 Oktobris 2020
P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
no events