SeaClub
Reģistrācija
  • Nirvana
  • Baltsails
2015-03-15
Ievietoja: Kategorija: Jahtu sports

Winner Team komandā no Latvijas arī šogad iekļauti trīs burātāji

IMG_ntk22_wclinic_2015_03.jpgRaksta avots buratajiem.lv

Winner Optimist jahtu ražotāja starptautiskajā Winner komandā arī šogad no Latvijas iekļauti trīs burātāji, informē Winner Optimist laivu ražotāja pārstāvis Latvijā Albers Rozins.

 

 

 

Tiesības Optimist jahtu klases sacīkstēs startēt zem Winner komandas vārda ieguvusi Pilsētas jahtkluba burātāja Agate Einause, jahtkluba Engure burātāja Leila Helga Sāra Tolstika un  Rīgas jahtkluba burātājs Eduards Pļaviņš.

Uz iekļaušanu starptautiskajā Winner komandā var pretendēt nacionālā Optimist ranga Top 3 burātāji. Burātājus iekļaušanai komandā var ieteikt arī Winner Optimist laivu ražotāja nacionālais dīleris.

Burātājiem, kas iekļauti komandā, ir iespēja piedalīties ražotāja rīkotās nometnēs visā pasaulē un trenēties kopā ar labākajiem katras valsts Optimist burātājiem.

Dalība komandā tāpat dod iespēju par ievērojami zemāku cenu iegādāties nokomplektētu jaunāko DenMark 3D Star Optimist laivu kopā ar piekabi tās pārvadāšanai.

Burātāji pēc jaunās laivas parasti dodas uz Dānijas pilsētu Fāborgu, kur atrodas Winner Optimist laivu ražotne. Vienlaicīgi Winner komandā iekļautajiem burātājiem tur notiek divu dienu treniņnometne, kuras laikā ir iespēja slīpēt burātprasmes un tehniku pieredzējušu treneru vadībā, satikt vienaudžus no dažādām valstīm - šogad nometnē bija ieradušies jaunie burātāji no tik tālām valstīm kā Dienvidāfrika un ASV. Tāpat tā ir iespēja iepazīt Optimist laivu ražošanas procesu no sākuma līdz gatavai laivai.

Šogad nometne notika no 28.februāra līdz 1.martam un uz to bija devušās abas meitenes -  Agate Einause un Leila Helga Sāra Tolstika, kuras par spīti aukstajam laikam, stipram vējam un lietum, teicami veica visus uzdevumus uz ūdens dažādās distancēs.

Agate Einause sāka burāt septiņu gadu vecumā un šogad viņai šī būs jau ceturtā sezona uz ūdens. Par aktīvu dalību Pilsētas jahtkluba trešdienas regatēs un izcīnīto pirmo vietu jahtkluba rīkotajā kausā Agate jauno laivu uz visu sezonu saņem lietošanā no Pilsētas jahkluba.

Leila Helga Sāra Tolstika pirmo reizi laivā kāpa 2013.gada 3.jūnijā deviņu gadu vecumā. Šogad burātājai šī būs trešā sezona. Bet Eduards Pļaviņš sāka burāt 8,5 gadu vecumā un arī viņam šogad šī būs ceturtā sezona. Abi burātāji ir iemēģinājuši spēkus arī ledusburāšanā Ice-Optimist klasē.

Visi trīs jaunie burātāji 2014.gada ir aktīvi piedalījušies sacīkstēs Latvijā un ārvalstīs.

Latvijas Optimists klases burātāju asociācijas Optimist laivu klases burātāju rangā Eduards Pļaviņš ieņem 3.vietu. Pirmās divas vietas ieņem bijušie Winner Team dalībnieki - Agija Ēlerte, kura ir līdere, un Roberts Jānis Vancovičs, kurš rangā ieņem otro vietu. 

Savukārt Leila Helga Sāra Tolstika ir otrā Optimist B grupā, kopējā ieskaitē ir vienpadsmitā, bet meiteņu grupā - ceturtā. 

Agate Einause kopējā vērējumā ir divdesmit otrā, B grupā - devītā, bet meiteņu grupā viņa ir sestā. 

Burātājam kā Winner komandas biedram ir jāpiedalās dažāda ranga sacīkstēs ar Winner laivu, jāziņo par rezultātiem un jāsniedz savs vērtējums par laivas lietošanu, jābūt draudzīgam un atsaucīgam komandas biedram.  

2014.gadā Winner komandā iekļautie burātāji no Latvijas

Agija Ēlerte (Priedaines jahtklubs)
Martins Atilla (Rīgas jahtklubs)
Ēriks Gulbis (Kuivižu jahklubs) 

 

2013.gadā Winner komandā iekļautie burātāji no Latvijas

Roberts Jānis Vancovičs (Rīgas jahtklubs)
Toms Fišers-Blumbergs (Engures jahtklubs)
Anna Ance  Sekace (Engures jahklubs)

Birkas: Optimist 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2020-11 Oktobris 2020
P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
no events