SeaClub
Reģistrācija
  • Baltsails
  • Nirvana
2006-09-09
Ievietoja: Kategorija: Jahtu sports

"Sunseekeer Sales" piedalījās ātrumsacīkstēs

 

Sunseeker jahta

Sunseeker Sales Group paziņoja par piedalīšanos jūras piekrastes zonas ātrumsacīkstēs un veica debiju P1 pasaules čempionāta sērijā Britu Grand Prix, kas notika Augusta svētku dienās (August 26-27). Šīs ātrumsacīkstes ir kā sagatavošanās posms motorkuteru P1 pasaules čempionātam nākošgad.
Viņi, līdzās vienām no pasaules lielākajām ražojuma firmas zīmēm, pieņēmuši lēmumu pievienoties šai strauji augošajai jūras piekrastes zonas ātrumsacīkšu kategorijai, kas turpmāk paplašinās čempionāta ģeogrāfisko lauku ārpus tās tradicionālajiem itāļu pamatiem.

Sunseeker Sales Group sacentās SuperSport klasē Sunseeker Challenger – ātrumsacīkstes sagatavoja labi zināmā XS2000 sporta modeļa versija. Ar ātrumsacīkšu proves Yanmar dīzeļmotora pāri, Sunseeker Challenger ir ļoti labi novietota, lai čempionātā sacenstos ar daudzām vadošajām laivu un motoru ražotāju komandām.

Natans Naits (Nathan Knight), KBL Powerboat Management Ltd iestādes vadītājs, motorkuteru pasaules sērijas organizators, ir iepriecināts, ka Sunseeker Sales Group piedalās čempionātā.

"Šis ir nozīmīgs solis P1 attīstībā un 18 mēnešu garas apspriedes noslēgums. Sunseeker ir vispasaules firmas zīme, slavena ar tās produktu kvalitāti un veikumu. Komanda Sunseeker ienesīs dinamiskumu čempionātā, un mēs gaidām viņu līdzdalību."

Komandu Sunseeker veido komandas vadītājs Mels Vilbijs (Mel Wilby), kuram ir bagāta pieredze ātrumsacīkstēs, viņš kopš 1991.gada piedalījies vairāk nekā 80 sacensībās;braucējs Andi Vilbijs (Andy Wilby), kurš pēc profesijas ir McLaren tehniķis un kuram ir dotības motorkuteru ātrumsacīkstēs, viņš kā braucējs piedalījies visās nacionālajās ātrumsacīkstēs kopš 2000. gada;Gavins Brauns (Gavin Brown), kuram ir speciālas zināšanas liela ātruma motorkuteru aprīkojuma uzturēšanā un kuram ir motorkuteru ātrumsacīkšu licence kopš 2001.gada, un galvenais mehāniķis, Tonijs Davis (Tony Davis), pēc profesijas kuģu mašīnists ar speciālām kuģu mašīnista, jūras izpētes un navigācijas zināšanām.

Sunseeker Sales Group rīkotājdirektors Dominiks Birne (Dominic Byrne) ir ļoti lepns par firmas pārstāvību konkurējošo motorkuteru firmas zīmju vidū motorkuteru P1 pasaules čempionātā- vienā no straujāk augošajiem autosportiem Eiropā.

"Motorkuteru P1 apvieno firmas zīmes ar iespaidīgu darbību starptautiskās motorkuteru ātrumsacīkstēs un piedalīšanās šādā pasākumā ir kā paaugstinājums Sunseeker firmas zīmei, kura ir sinonīmiska ar dzīvesveidu un labu sniegumu."

Birkas: Sunseekeer Sales ātrumsacīkstes 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events