SeaClub
Reģistrācija
 • Baltsails
 • Nirvana
2008-07-17
Ievietoja: Kategorija: Jahtu sports

Latvijas Zēģelētāju savienība aicina piedalīties Latvijas Jūras burāšanas atklātā čempionāta regatē, jo šogad tā būs daudzpusīgāka, garāka un interesantāka!

Nākošnedēļ, 23. – 27. jūlijā, aicinām visus piedalīties Latvijas nozīmīgākajā tradicionālajā regatē – Latvijas Jūras burāšanas atklātajā čempionātā 2008. Regatei būs 4 etapi. Apbalvoti tiks gan katra etapa uzvarētāji, gan uzvarētāji kopvērtējumā, kā arī ikviens regates dalībnieks. Dalībniekiem būs nodrošinātas gan brokastis, gan vakariņas u. c. Turklāt 26. jūlija vakarā regates dalībnieki un viņu viesi būs mīļi gaidīti regates ballē.

„Regatē šogad paredzēti gan 3 garie braucieni, kuru laikā tiks pārbaudītas burātāju navigācijas iemaņas, māka izvēlēties veiksmīgākās stratēģijas un izturība, gan maksimums 5 īsie braucieni, kuros burātājiem būs jādemonstrē sava izveicība un burāšanas tehnikas pārvaldīšanas kvalitāte, kā arī jāapliecina savas „burāšanas tuvcīņu” prasmes,” stāsta Latvijas Zēģelētāju savienības prezidents un regates galvenais tiesnesis Armands Plāte. Regate notiks četros etapos. Pirmais etaps ir ceļš no Rīgas līdz Engurei. Otrajā etapā jahtas no Engures dosies uz Roju. Īpašajā trešajā etapā pirmo reizi pēdējo vairāku desmitu gadu laikā regates ietvaros jahtas no Rojas, apbraucot Kolkas ragu, dosies uz Ventspili. Savukārt regates ceturtais – noslēdzošais etaps ir tā sauktie īsie braucieni Ventspilī. Turklāt būtiski, ka regates norisi varēs vērot arī no krasta – posmā no Rīgas līdz Ventspilij, kā arī 26. un 27. jūlijā no Ventspils pludmales un Dienvidu mola.

Regatē tiks izmantota t.s. jahtu "tracking" sistēma, kas ikvienam interesentam mājas lapā www.kurtuesi.lv ļaus sekot līdzi regates norisei, bet regates dalībniekiem - būt labi informētiem par savu konkurentu veiksmēm un neveiksmēm. Turklāt regates dalībniekiem gan krastā, gan jūrā (mobilā telefona pārklājuma robežās) tiks nodrošināti arī internetsakari.

Taču papildus sportiskajai daļai, šogad regates programmā gan burātājiem, gan skatītājiem un interesentiem paredzēti pasākumi arī krastā. Ventspils promenādē 26. jūlijā visas dienas garumā notiks īpašas burāšanas aktivitātes (piem., mezglu skola, burāšanas skola u.c.), bet, piedaloties īpašā konkursā, ikviens varēs laimēt iespēju regates laikā izbraukt uz leģendārās jahtas MILDA. Visus interesentus aicinām vērot arī jahtu parādi un startu Rīgā 23. jūlijā plkst. 12:00 Daugavā iepretim pasažieru ostai, kā arī regates braucienu finišus un nākamo etapu startus Engurē (23. – 24. jūlijs), Rojā (24. – 25. jūlijs) un Ventspilī (25. – 27. jūlijs). Uzvarētāju apbalvošana – Ventspilī.

Jahtu pieteikšana regatei iespējama līdz 23. jūnija plkst. 10:00. Taču, piesakoties regatei līdz 18. jūnijam (piektdiena), jahtas dalības maksa ir par 50 % zemāka. Regates dalībnieku pieteikšana iespējama līdz 23. jūnija plkst. 10:00, bet regates viesu pieteikšana regates sekretariātā iespējama visu regates laiku.

Latvijas Jūras burāšanas atklātā čempionāta regati 2008 organizē Latvijas Zēģelētāju savienība sadarbībā ar Andrejostas jahtklubu, jahtklubu „Engure”, Ventspils jahtklubu un Jūras sacensību jahtu asociāciju.

Regates ģenerālsponsors jau trešo gadu pēc kārtas ir WESS Motors/LEXUS, kas atbalsta burāšanu Latvijā, sniedzot savu ieguldījumu burāšanas attīstībā, kas atbilst LEXUS korporatīvajai misijai – atbalstīt cilvēkus, kuri ar savu darbu, apņēmību un drosmi sasniedz mērķus, tiecoties pēc pilnības.

Regati sponsorē un atbalsta (alfabētiskā secībā):

 • Eirokauss
 • Engures pagasta dome
 • Enmar
 • Kolkas rags
 • Latvijas „Optimists” klases burātāju asociācija
 • Murphy &Nye
 • portāls www.kurtuesi.lv
 • Triatel
 • Ventspils brīvosta
 • Ventspils kultūras centrs
 • Ventspils olimpiskais centrs
 • Ventspils pilsētas dome

Informatīvais atbalstītājs: "Diena” un "5min".

Kontaktpersona: Ilze Prūse, regates sekretāre,
                       mob. 26370883, e-pasts: ilze.pruse@sailing-latvia.lv

Sīkāka informācija par regati pieejama www.sailing-latvia.lv.


 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events