SeaClub
Reģistrācija
  • Nirvana
  • Baltsails
2015-04-16
Ievietoja: Kategorija: Jahtu sports

Latvijas burātāji piedalīsies starptautiskā nometnē Ungārijā

nometne.jpgRaksta avots www.buratajiem.lv

Starptautiskā burāšanas federācija (ISAF) ir apstiprinājusi Latvijas burātāju dalību ISAF Eiropas reģionālajā nometnē, kas notiek no 9.līdz 15.maijam Balatonfūredā (Ungārija).  

 

 

Dalība nometnē apstiprināta Esterei Kumpiņai (Priedaines jahtklubs), Robertam Jānim Vancovičam (Rīgas jahtklubs) un Emīlam Ukasam (Rīgas jahtklubs). Kopā ar jauniešiem uz Ungāriju dosies arī trenere Žaklīna Litauniece (Rīgas jahtklubs).

Kumpiņa burā Laser Radial klasē un Latvijas Laser Radial klases reitingā ieņem 6. ranga vietu.

Savukārt Vancovičs nāk no Optimist klases, bet Ukass no Laser Radial klases. Abi apvienojušies un šogad iemēģinās spēkus 29er klasē.

Nometne notiek ISAF pasaules jaunatnes čempionāta burāšanā programmas jaunattīstības valstīm ietvaros. Lielāko daļi no izmaksām sedz ISAF. Maksimālis dalībnieku skaits no katras valsts ir divi līdz trīs burātāji. Trīs burātāju gadījumā vienam no dalībniekiem ir jābūt jaunietei. 

Līdz ar dažāda veida burāšanas prasmju apgūšanu, dalībniekiem būs arī apmācības prasmju uzstāties TV kameru priekšā attīstīšanai.

ISAF programma tika izveidota šā gada februārī un tās mērķis ir palīdzēt jauniešiem no jaunattīstības valstīm sagatavoties pasaules jaunatnes čempionātam, kas notiks decembrī Malaizijā. Kopā ISAF rīko piecas nometnes, kas notiek Fidžī, Ungārijā, Mozambikā, Antigvā un Malaizijā.

Pēc nometnes beigām dalībniekiem būs iespēja pieteiktis ISAF pasaules jaunatnes čempionāta stipendijai jaunattīstības valstīm. Veiksmīgākajiem kandidātiem ISAF piešķirs papildu finansējumu dalības nodrošināšanai 2015. gada pasaules čempionātā, ieskaitot dalības maksas segšanu un inventāra nogādi un sacīkšu vietu.

Birkas: nometne Ungārija 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events