SeaClub
Reģistrācija
  • Nirvana
  • Baltsails
2012-06-26
Ievietoja: Kategorija: Jahtu sports

Jahtklubā „Auda” pulcēsies jaunie burātāji no Latvijas un Igaunijas

1Sestdien, 30.jūnijā, jahtklubā Auda tiks organizēts projekta Young Sailors noslēguma pasākums. Pasākuma dienā jaunie, profesionālie burātāji no Latvijas un Igaunijas rādīs savas apgūtās prasmes un zināšanas paraugdemonstrējumu regatē, savukārt pasākuma lielie un mazie viesi, paralēli paraugdemonstrējumu regates vērošanai, tiks aicināti piedalīties dažādās aizraujošās atrakcijās.

Ikviens interesents ir mīļi gaidīts 30.jūnijā jahtklubā Auda, kur raiba pasākumu sērija noslēgs projektu Young Sailors. Jau plkst. 11:00 viesi un jaunie burātāji ir aicināti pulcēties jahtkluba Auda teritorijā, lai kopīgi atklātu projekta noslēguma pasākumu. Noslēdzoties atklāšanas ceremonijai, mazākajiem pasākuma apmeklētājiem būs unikāla iespēja piedalīties 1 stundas garā izbraucienā ar Optimist klases jahtām. Savukārt pēc tā izbrauciena dalībniekus nomainīs jau profesionāli sportisti, lai parādītu savu prasmi paraugdemonstrējumu regatē. Paraugdemonstrējumu regate notiks 2 posmos. Plkst. 13:00 sāksies individuālais izslēgšanas brauciens, no kura 5 labākie Igaunijas un 5 labākie Latvijas sportisti plkst. 15:30 stāsies uz starta līnijas Team Race sacensībās, demonstrējot savas prasmes, burājot komandā. Regati būs iespējams daļēji vērot no krasta, kā arī tās laikā būs iespējams klausīties komentētāja stāstīto par notiekošo uz ūdens.

Paralēli paraugdemonstrējumu regatei, jahtkluba Auda teritorijā notiks dažādas izklaidējošas aktivitātes – izbrauciens ar gumijas laivām, foto orientēšanās un dažādas aktīvas spēles. Pasākuma laikā darbosies arī Annels piepūšamās atrakcijas. Savukārt jahtkluba bārā būs iespējams atskatīties uz projekta laikā paveikto, kas tiks attēlots bildēs un filmā. Pasākumu noslēgs apbalvošanas ceremonija plkst. 18:00 un ritmisks koncerts plkst. 18:45, kurā uzstāsies perkusionistu grupa Pulsa Efekts.

Pasākums būs piesātināts ar aizraujošām un interesantām aktivitātēm mazajiem un lielajiem, tāpēc ikviens ir mīļi gaidīts sestdien, 30.jūnijā, jahtklubā Auda, lai kopīgi varam izbaudīt šo dienu.

Projekta Young Sailors mērķis ir veicināt burāšanas attīstību un pārrobežu sadarbību. Lai sasniegtu šo mērķi, 24 mēnešu garumā tika rīkotas dažādas ar burāšanu saistītas aktivitātes jaunajiem burātājiem un treneriem gan Latvijā, gan Igaunijā. Projekta laikā gan treneri, gan jaunie sportisti ir guvuši nenovērtējamas praktiskās iemaņas un teorētiskās zināšanas.

Projektu kopīgi īsteno biedrība Latvijas LASER klases asociācija, biedrība Latvijas burāšanas federācija, Sāremā Jūras sporta asociācija un Pērnavas jahtklubs.

Projekts Young Sailors ir guvis atbalstu Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmā. Šī ir viena no pārrobežu sadarbības programmām, kas darbojas Latvijā, un to atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds.


Papildus informācija:
Laine Cekule, e-pasts: sailorsyoung@gmail.com, mob.tālr.: +371 29164067 vai Santa Pūce, e-pasts: sailorsyoung@gmail.com, mob.tālr.: +371 26353271.

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events