SeaClub
Reģistrācija
  • Baltsails
  • Nirvana
2010-07-17
Ievietoja: Kategorija: Praktiski padomi

Jaunums Latvijā – Skipp laivas

1Pateicoties straujajai tehnoloģiju attīstībai un arvien pieaugošajam pieprasījumam pasaules tirgū, laivu ražotāji turpina pilnveidot stiklašķiedras laivu būvniecību, piedāvājot arvien jaunus laivu modeļus, kas ir ne tikai ērti  ekspluatācijā, bet arī viegli kopjami un ilgmūžīgi. Arī cenas kļuvušas demokrātiskākas, pircējs vairs nav spiests  izvēlēties starp lētā gala stiklašķiedras izstrādājumiem, kas neatbilst kvalitātes kritērijiem, vai kuģošanas līdzekli, kas krietni patukšo maciņu.

Šogad Latvijas laivu tirgū ienācis Igaunijā un Somijā jau populārais Skipp laivu brends ar 5 moderniem stiklašķiedras laivu modeļiem. Skipp laivas ir ilgi gaidītais zelta vidusceļš – tās nodrošina kvalitāti savienojumā ar modernu dizainu par pieņemamu cenu.

Skipp laivas tiek izgatavotas pēc jaunākajām tehnoloģijām, izmantojot augstas kvalitātes stikla šķiedras materiālus, kas paredzēti tieši laivu būvniecībai.

Laivu noslēpums ir to ķīļveida forma, kas nodrošina labu slīdēšanu un vadāmību ne tikai mierīgos ūdeņos, bet arī viļņos brāzmās līdz 0,5 m augstumam.  Pateicoties sliedei ķīļveida formas apakšā, laiva tiek pasargāta no mehāniskiem bojājumiem -  zemūdens šķēršļiem un sēkļiem. Laivas tiek izgatavotas kā monolītizstrādājums, lai izvairītos no jebkādām salaiduma un šuvju vietām.  Papildus aizsardzībai tiek izmantots poliestera gelcota pārklājums, kas nodrošina laivas ilgmūžību, pasargā no laika apstākļu ietekmes un nolietošanos, ilgstoši atrodoties ūdenī.

Laivas ir projektētas kā D kategorijas ūdens transporta līdzeklis, ko izmanto piekrastes ūdeņos, ezeros, upēs, līčos un kanālos, kur vēja stiprums nepārsniedz 4 balles – 8m/s (ieskaitot).

Vairāk informācijas par Skipp laivām meklējiet www.labaslaivas.lv

Birkas: skipp laivas labas laivas 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events