SeaClub
Reģistrācija
  • Baltsails
  • Nirvana
2012-10-21
Ievietoja: Kategorija: Pasākumi

Burāšanas mācību un buru kuģu konference

1Raksta avots www.yachtingworld.com

Latvijā notiks vienīgā vispasaules konference par burāšanas mācībām šajā gadā.

 

 

 

 

 

Ja Jūsu kaislība ir buru kuģu sacīkstes un burāšanas mācības, ir iespēja apmeklēt Starptautisko burāšanas mācību un lielo buru kuģu konferenci, kas notiek reizi gadā. 

Konferences divās dienās norisināsies vismaz piecpadsmit semināri un darba grupas, kas noderēs un būs interesantas kuģu operatoriem, buru apmācību programmu sniedzējiem, ostu īpašniekiem, kuri rīko burāšanas apmācības pasākumus un vienkārši ikvienam, kas interesējas par burāšanas mācību un buru kuģu sacīkstēm, regatēm.

Konference notiks no 16. līdz 17. novembrim Radisson Blu Hotel Latvija (Elizabetes iela 55, Rīga).

Peter Cardy, Sail Training International izpilddirektors un konferences organizators, stāsta: "Šī ir vienīgā globālā konference burāšanas mācībai un lieliska iespēja satikties burāšanas mācību faniem no visas pasaules, lai apkopotu, radītu un dalītos ar idejām, kuras esam sagatavojuši. Šī gada konferencei esam sagatavojuši paketi ar praktiskiem padomiem - no tā, kā pieņemt darbā un motivēt praktikantus un brīvprātīgos, pasākumu plānošanas un ekonomiskās ietekmes pētījumiem, līdz sponsorēšanas idejām un iespējai tikties ar nozares ekspertiem. Mēs piedāvāsim arī konsultāciju par zīmolu izveidi un mārketinga aktivitātēm.

Konferences laikā kuģu operatoriem norisinās lielas sesijas, kuru laikā tiek pētīta ekstrēmo laika apstākļu dinamiku, apskatīta buru kuģu stabilitāte."

Konferencē īpaši izceltas ir svētku vakariņas (iekļauts konferences biļetē), kuras laikā notiks divu jaunum aizraujošu buru kuģu sacensību oficiālā atklāšana kalendārā:

The Mediterranean Tall Ships Regatta, norisināsies no 21 septembra līdz 7 oktobrim 2013. gadā (Barcelona, Spānija - Toulon, Francija- La Spezia, Itāloija)
The Black Sea Tall Ships Regatta, nosirināsies no 30 aprīļa līdz 28 maijam 2014. gadā  (Varna, Bulgārija -  Novorossiysk, Krievija -Sochi, Krievija - Constanta, Krievija)


Pieteikties konferencei varat šeit.

 

 

Birkas: konference buru kuģi 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-01 Decembris 2020
P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
no events