SeaClub
Reģistrācija
  • Baltsails
  • Nirvana
2018-12-16
Ievietoja: Kategorija: Pasākumi

Janvārī nenotiks Londonas laivu izstāde

1

Raksta avots www.yachtingmonthly.com

Jau par tradīciju kļuvusī Londonas laivu izstāde, kas ik gadu janvārī norisinās Anglijā, šogad nenotiks. 

 

 

 

 

 

Saskaņā ar izstādes rīkotāju British Marine minēto, galvenais iemesls, kāpēc nenorisināsies Londonas laivu izstāde 2019 gada janvārī, ir nepietiekams jūras industrijas atbalsts,.

Tika plānots, ka izstāde, kas 2018. gadā mainījās no 10 dienu uz piecu dienu formātu, notiks ExCeL Londonā no 2019. gada 9. līdz 13. janvārim.

British Marine paziņojumā norādīja, ka pēc pētījumu veikšanas izstādes speciālisti Zing Insights, kas runāja ar vairāk nekā 67% dalībnieku no 2018. gada izstādes, ir pieņēmuši šādu lēmumu.

"Rezultāti atklāja, ka, lai arī daudzi jūras nozares uzņēmumi sākotnēji atbalstīja izmaiņas par izstādes ilguma saīsinašanu uz 5 dienām, tie tomēr uzskatīja, ka efektīvaka būtu 10 dienu ilga izstāde, tādēļ vairāki galvenie izstādes dalībnieki nebija gatavi piedalīties janvārī ExCeL piecu dienu izstādē, "sacīja British Marine.

British Marine paziņoja, ka Zing pētniecības rezultāti tika prezentēti izstādes pārdošanas personālam, kas arī ziņo par "nepietiekamu skaitu" parakstīto līgumu par saistībām attiecībā uz 2019 izstādi.

Tas bija īpaši izteikti no kuģu būvētavu un laivu mazumtirgotāju puses.

"Parakstīto līgumu trūkums no šīs nozares arī ietekmēja citu potenciālo izstādes dalībnieku uzticību, vēl vairāk samazinot apstiprināto reģistrāciju noteiktā termiņā," sacīja British Marine.

Apmeklētāju izpēte arī parādīja, ka patērētāju apmierinātība ar 2018. gada izstādi, kurā aplūkojamais izstādīto burāšanas un jaudas laivu saturs un daudzums, un dažādība, bija zem "pieņemamiem nozares standartiem".

Pētījumu rezultāti liecina, ka auditorijas apmierinātība gada laikā samazinājusies, un tā turpinātu kristies, ja izstāde turpinātu strādāt tādā pašā formātā un turpinātu neatbilst apmeklētāju vēlmēm.

"Lēmums par London Boat Show pārtraukšanu, protams, ir ļoti neapmierinošs attiecībā uz Britu jūras nozari," teica Britu jūrniecības nodaļas prezidents David Pousher, "taču British Marine un tā padome ir atbildīga par tās locekļiem, un mēs nevaram uzņemties saistības, kādas tās tiek prognozētas pašreizējā formā, ka tās būtu komerciāli neizdevīgas un neapmierinātu klientu apmierinātības līmeni. "

"Savukārt Southampton Boat Show sniedz pozitīvu ieguldījumu šajā nozarē, to labi atbalsta gan izstādes dalībnieki, gan apmeklētāji, un tas ir ļoti veiksmīgs pasākums, un tagad mēs varam veltīt visu savu enerģiju, pieredzi un entuziasmu šim pasākumā, "viņš turpināja.

"Mēs ļoti labi zinām, ka daudzi jūrniecības nozares uzņēmumi uzskata, ka pārdošanas pasākumi, piemēram, London Boat Show janvārī, ir lielisks veids, kā sākt gadu, bet laiki mainās, un mums ir jādara tas pats, lai piedāvātu notikumus, kas ir pieejami, atzinīgi novērtēti un atbalstīti nozares pārstāvju un klientu vidū, un tie ir finansiāli dzīvotspējīgi visiem iesaistītajiem, "uzsvēra Pougher.

"Tagad tas ir uzdevums British Marine komandai, tās padomei, tās locekļiem un vērtētiem padomdevējiem, lai meklētu jaunas iespējas, lai atbalstītu mūsu nozari," secināja British Marine prezidents.

Saushemptonas laivu izstāde 2018. gadā, kas šogad atzīmēs savu 50. gadadienu, notiks no 14. līdz 23. septembrim.

Birkas: izstāde Londona 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events