SeaClub
Reģistrācija
  • Baltsails
  • Nirvana
2012-07-11
Ievietoja: Kategorija: Pasākumi

Engures Kauss un Jūras Svētki Engurē

1Informācijas avots www.sailinglatvia.lv

Vienlaicīgi ar ikgadējiem Jūras svētkiem 14. jūlijā Engurē risināsies arī regate Engures Kauss 2012, kurā piedalīties ir aicināti visu paaudžu burātāji. Ceturtdien regati uzsāks jaunieši ar Optimist un Laser jahtiņām. 

 

 

 

Dalībnieku pulks solās pārsniegt 50 dalībniekus. Pēcpusdienā ir paredzēti trīs starti. Ceturtdienas vakarā jaunieši un arī ieradušies jūras jahtu dalībnieki tiek aicināti uz zupas vārīšanu Engures ostā.

Piektdien regatei pievienosies jūras sacensību jahtas, kuras veiks distanci Engure – Mērsrags – Engure. Jaunieši turpinās sacensties Engures ostas tuvumā īsajās distances. Jauniešiem ir paredzēti trīs starti. Piektdienas vakarā 21:00 Engures ostā notiks regates ieskaites posma Šprotu Kari apbalvošana. Par balvām šajā ieskaites posmā ir parūpējies Engures zivju pārstrādes uzņēmums SIA Unda. Šajā ieskaitē tiks vērtēti jauniešu ceturtdienas startu kopvērtējums un jahtām piektdienas kruīzdistance. Pēc apbalvošanas būs izklaides pasākums – Jūras Svētku iesildīšana.

Sestdien visi dalībnieki sacentīsies īsajās distances Engures Ostas tuvumā. Bet, pirms doties jūrā, visi dalībnieki tiek aicināti uz Jūras Nāru sagaidīšanu 11:30 uz dalībnieku gājienu no Ostas uz atjaunoto Engures estrādi. Pēc tam visi burātāji dosies jūrā, kur kopā paredzēti trīs starti. Pirmā starta sākums 13:00. Pēc jūrā pavadītas dienas sacensību oficiālā sestdienas daļa būs beigusies, bet 18:00 sāksies Optimist mačreiss airēšanā, kurā piedalīties var jebkurš regates dalībnieks. Tūlīt pēc mačreisa noslēguma notiks arī apbalvošana. Vakarā turpinājumā izklaides pasākums turpat ostā un arī Engures estrādē.

Svētdien visi dalībnieki atkal tiksies uz starta 12:00 pie Engures ostas, kur notiks pēdējie 3 starti. Pēc pēdējiem startiem turpat Engures ostā notiks arī regates uzvarētāju apbalvošana. Balvas šogad regatei ir sagādājis mūsu ilggadējais atbalstītājs SIA Pūre Food. Balvas būs saldas un garšīgas. Vēl regati šogad atbalsta AS Swedbank, AAS Balta, Engures Novada dome, viesu nams Stagars un kafejnīca Jūras ielā 62. No piektdienas līdz svētdienai ostā darbosies bufete un citi izklaides pasākumi. Pa mūziku sestdienas un svētdienas vakaros parūpēsies DJ Čauma.

Birkas: Engure sacensības Engures Kauss 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events