SeaClub
Reģistrācija
  • Nirvana
  • Baltsails
2007-06-13
Ievietoja: Kategorija: Latvijā

Lasiet A-ZET jūnija numurā.

AZETMaija mēnesī burātāju saimi pārzteidza žurnāla A-ZET speciālizdevums veltīts jūras tēmai. Junija numurs tapa prezidenta vēlēšanu gaisotnē, kas nevarēja neatstāt iespaidu arī uz saturu. Žurnāla galvenā intervija ar Sandiju Semjonovu. Viņš stāsta par sevi. Par pētniecisko žurnālistiku. Par Irākas karu. Par Latvijas somāliešiem un Krievijas modelēm. Par savām idejām. Par veiksmes formulām. Un visur galvenais kritērijs ir cilvēks. Kā epicentrs viņa darbam. Jo vērtība ir cilvēkā. To var attiecināt arī uz jaunievēlēto prezidentu, pārmetumi it kā ir pamatoti, bet viņa griba nelokāma. Tad nu tuvākais laiks rādīs viņa vērtību valstij. Valsts savukārt mēģinās definēt, kas ir "pateicība" ārstam, kas "dāvana", bet kas "kukulis". Varbūt tiksim skaidrībā...

Viesos A-ZET devies uz Jūrmalu pie fotogrāfa Leonīda Tugaļeva. Leonīds neatzīst pēdējo gadu latviešu fotogrāfu „ jājamzirdziņu“ - depresijas atainojumu, pelēko un drūmo ikdienu Latvijā, viņaprāt, var rādīt, kā ir, nav Latvija jāpārpušķo, tik rožaini jau arī nemaz nav, bet to drūmo vienmēr jāpasniedz ar nelielu devu optimisma vai humora, citādi nav jēgas.

“Gribētos sasniegt ko lielu sev un Latvijai, saka basketboliste Liene Jansone, kura no Spānijas ieradusies Rīgā un vasarā uzsāks gatavošanos Eiropas čempionātam.

Saldus pusē Bergmanim aug cienīgs sekotājs Mārtiņš Skujenieks, viņam tikai 20 gadu, bet mērķis cienīgs - piedalīties Arnold Classic.

Domājot par “riteņiem”, A-ZET izceļ leģendāro motrolleri Vespa, kam nu jau  pensionāra vecums, taču jauneklīgs izskats. Padomijā itāļu braucamo būvēja bijušajā ieroču rūpnīcā un nosauca par Vjatku.

Aktīvai atpūtai šomēnes A-ZET iesaka izmēģināt mountain bordu vai arī pārbaudīt Edgara Zvejas ieteiktās makšķerēšanas vietas Daugavā.

Tiem, kuriem Rīga vēl nav apnikusi, kopā ar žurnālu var iemest aci jaunajā “Radio bārā” Zirgu ielā – daudzkrāsaina publika un interesants dizains.

Vasara ir un paliek ceļojumu laiks – kāpēc neizmēģināt hidrostopu, biostopu vai veco labo autostopu kādā aizmirstā Eiropas nostūrī?

Par to visu, kā arī stilu, modi, mūziku un izklaidi jaunākajā A-ZET numurā.

Patīkamu atpūtu un dziesmām bagātu līgošanu, vēl Dainis Mjartāns .

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events