SeaClub
Reģistrācija
  • Nirvana
  • Baltsails
2008-10-22
Ievietoja: Kategorija: Latvijā

Aicinām iepazīties ar jauno Latvijas Zēģelētāju savienības vadību, par prezidentu ievēl Ansi Dāli.

Par Latvijas Zēģelētāju savienības prezidentu ievēl Ansi Dāli Latvijas nacionālās burāšanas organizācijas Latvijas Zēģelētāju savienība vadībā ievēlēts ilggadējs profesionāls burātājs un Olimpisko spēļu dalībnieks Ansis Dāle, kā arī jauns valdes sastāvs. Galvenais Latvijas Zēģelētāju savienības vadības uzdevums ir veiksmīgs Latvijas burātāju starts 2012.gada Londonas Olimpiskajās spēlēs.

„Latvija ir valsts ar senām un atzīstamām burāšanas tradīcijām, tomēr mūsu sportisti tā arī netika pārstāvēti šī gada Olimpiskajās spēlēs Pekinā. Šāda situācija ir steidzami un pilnībā jāmaina, tas būs visas Latvijas Zēģelētāju savienības vadības prioritāte,” saka Ansis Dāle.

Latvijas sportistiem ir potenciāls startēt nākošajās Olimpiskajās spēlēs vindsērfinga RSX, sieviešu Laser Radial un vīriešu Laser Standard jahtu klasēs, kā arī, iespējams divnieku ekipāžās. Pirmkārt, Latvijas Zēģelētāju savienībai vajadzēs palīdzēt piesaistīt finansējumu burāšanas sportam no valstiskām struktūrām kā Izglītības ministrijas, Latvijas Olimpiskās komitejas un korporatīvajiem sponsoriem, lai perspektīvākie sportisti spētu izpildīt treniņmetodikā izvirzītos uzdevumus. Arī pati treniņu programma ir jāpārskata un jāuzlabo, kā arī regulāri jāuzrauga tās izpilde, lai uz tās pamata izveidotu Latvijas izlasi, norāda Ansis Dāle.

Tāpat kā vieni no būtiskākajiem Latvijas Zēģelētāju savienības uzdevumiem ir izvirzīti jaunu jahtklubu attīstība un jauniešu aktīvāka piesaistīšana un apmācība burāšanas sporta veidiem. Jahtklubu stiprināšana nozīmē gan bāzi brīvā laika pavadīšanai, gan sporta infrastruktūru, savukārt jauniešu apmācība burāšanas sporta veidos līdz šim ir bijis vājais punkts, kas nav ļāvis orientēties uz ilgtermiņa attīstību.

„Būtiski, ka jaunajā Latvijas Zēģelētāju savienība valdē darbojas cilvēki, kuri ir savas jomas speciālisti ar uzskatāmu burāšanas pieredzi, kontaktiem un sacensību organizēšanā – tāpēc ir labas izredzes kopā sasniegt izvirzītos uzdevumus,” atzīmēja Ansis Dāle.

Latvijas Zēģelētāju savienība tika ievēlēti atbildīgais sekretārs Mārcis Kalniņš un seši valdes locekļi Ziedonis Antapsons, Juris Ailis, Staņislavs Backāns, Andrejs Civjans, Valters Romāns un Eižens Kanskis.

A.Dale_AudiNeilpryde08_apbalvosanaa.jpg

Ansis Dāle kā sportists ir piedalījies Olimpiskajās spēlēs Barselonā 1992.gadā un Atlantā 1996.gadā un kā treneris Atēnās 2004.gadā. Ansis Dāle arī ir iedibinājis Latvijas vindsērfinga dzīvē vecāko tradīciju – ikgadējo Neilpryde Baltijas kausa posmu, kurš ir kļuvis par visapmeklētāko vindsērfinga pasākumu gan no sportistu, gan skatītāju viedokļa un šogad svinēja savu desmito jubileju.

 

Papildinformācija:

Latvijas Zēģelētāju savienība,

www.sailing-latvia.lv

tel: 29216040

Birkas: Ansis Dālis Zēģelētāju savienība 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events