SeaClub
Reģistrācija
  • Nirvana
  • Baltsails
2007-06-14
Ievietoja: Kategorija: Latvijā

Ieturi zinošu kruīza kursu

Cilvēku dzīve kļūst arvien aizņemtāka. Ik dienu nākas saskarties ar jauniem izaicinājumiem, iespējām un risinājumiem. Risinājumi ir rodami informācijas vidē, taču informācija maksā naudu – kaut vai telefona zvans tirgotājam vai brauciens pie cilvēka, lai noskaidrotu informāciju - maksā naudu. Mūsdienās bezmaksas informācijas līdzeklis ir Internets.

Brauciens ar jahtu vai kuteri – ir neaprakstāms baudījums - fantastiskas izjūtas, ko mums sniedz tās lietas, ko nevar nopirkt par naudu – saule, jūra, silta vēja pieskāriens, viļņu šalkas un skats uz piekrastes ainavu.... Bet, lai nonāktu līdz šim baudas mirklim, ir nepieciešama informācija – par kruīzu maršrutiem, par jahtu un kuteru iegādi vai nomu, par burāšanas apģērbu un aprīkojumu, par burāšanas instruktāžu, par labākajiem piedzīvojumiem jūrā, par to kā sasiet jūrnieka mezglu utt.

Personība, kura ir nonākusi līdz reālai vēlmei baudīt visas brīnišķās lietas jahtā vai kuterī, pamatā ir apveltīta vai tai vajadzētu būt apveltītai ar pieeju internetam. Portāla par jahtām un kuteriem - Seaclub.lv komanda ir intensīvi strādājusi 2006/7. gadu, lai izveidotu interneta vidi, kurā bez maksas ir iegūstama visa informācija, kas vajadzīga, lai izbrauktu jūrā – „Ieturot zinošu kruīza kursu”:

  • Informācija par jahtu un kuteru iegādi, aprīkojumu, glabāšanu u.c.;
  • Visas aktualitātes un viss interesantais, kas notiek šajā jomā Latvijā;
  • Latvijas ostu un jahtklubu kartes ar elektroniskās navigācijas iespējām;
  • Sadarbībā ar yachtWorld.com – lielākais laivu meklētājs pasaulē ar vairāk, nekā miljons piedāvājumiem;
  • Visi kontakti no zemes iegādes piekrastē līdz kuteru tiesību nokārtošanai;
  • Bildes, apraksti, virtuālā laika prognoze, jūrnieku stāsti, piedzīvojumi, konkursi, viedokļu apmaiņa – viss lai izjustu jūras valdzinājumu savā datorā...

2006. jūnijā, kad portāls sāka savu darbību, tam bija vidēji 16 apmeklētāju dienā. 2007. gada jūnijā seaclub.lv apmeklē jau vairāk, nekā 1500 unikālie lietotāji dienā un tiek veikti vairāk, nekā 15 000 atkārtotie apmeklējumi dienā. Gada laikā portāls ir izstrādājis vairāk, nekā 60 rakstus, izveidojis vairāk nekā 25 bilžu galerijas, apkopojis visus svarīgākos jahtu-kuteru sporta un atpūtas kontaktus, tirgotājus un pakalpojumu sniedzējus Latvijā, izveidojis veiksmīgu sadarbību ar lielāko jahtu portālu pasaulē yachtWorld.com, ievietojis preses relīzes Eiropas valstu lielākajos jahtu un kuteru sfēras medijos un interneta portālos, kā informatīvais sponsors piedalījies lielākajās Latvijas regatēs un jahtu pasākumos, izvietojis informatīvos ziņojumus žurnālos RigaNow, A-Zet, Optimist, NEXT un citos, izvietojis Seaclub.lv informatīvās kartes Rīgas lidostā, Rīgas hoteļos, jahtklubos un ostās Latvijā un Eiropas valstīs, kā arī izstrādājis īpašus mākslinieciskus dizaina risinājumus, kuri drīzumā būs skatāmi jaunajā portāla interaktīvo on-line kāršu spēļu sadaļā.

Nākotnes portāla attīstības mērķis ir radīt modernām tehnoloģijām bagātu, tīru un godīgu interneta vidi informācijas iegūšanai un pieredzes apmaiņai cilvēkiem, kuriem tuva jūras tēma. Radīt un veidot kreatīvu interneta vidi uzņēmēju mārketinga stratēģijas realizēšanai un e-komercijas attīstībai Latvijā. Dot iespēju pilnveidoties jūras sporta un atpūtas nozares pārstāvjiem, uzklausot un analizējot publikas viedokli un atsauksmes. Portāla mērķis ir veidot inovācijas un novatoriskus projektus gan pašiem, gan rosināt inovācijai uzņēmējus – kas padarītu viņu klientus apmierinātākus un jūras piedzīvojumu vēl aizraujošāku.

Portāla uzdevums ir ļaut cilvēkiem iepazīt jūru un jūras atpūtu viņiem pieņemamā veidā un saprotamā valodā, tādējādi seaclub.lv nākotnē būs lasāms vēl vairāk valodās, kur katram lasītājam tiks sagatavots diferencēts informācijas klāsts. Lai portāla lasītājiem būtu interesanti to apmeklēt ik dienu, tiks izstrādāti on-line spēļu risinājumi, interaktīvas aptaujas un konkursi ar balvām.

Mūsdienu cilvēkiem ir vajadzīgs gluži jauns domāšanas veids. Informācijas iegūšana vairs nav vienvirziena iela, bet gan divvirzienu maģistrāle. Interneta portāla veidotāju uzdevums, tātad, ir pacelt savu radošo darbu augstākā līmenī, jo "jaunais apnīk, bet radošais - nē". Būtisks seaclub.lv portāla konkurētspējas faktors un lozungs ir personalizācija – automātiska pielāgošanās katra klienta vēlmēm, kam nepieciešams stimulēt portāla apmeklētāju reģistrāciju. Ņemot vērā to, ko klients meklē, kādās seaclub.lv portāla nodaļās ielūkojas un par kādiem jaunumiem lasa, veidojas klienta vēsture. Tas ļauj realizēt personalizētu pieeju konkrētai personībai un, balstoties uz lietotāja vēlmēm, piedāvāt tos jaunumus un risinājumus, kas varētu tam visvairāk ieinteresēt.

Ieturiet zinošu kruīza kursu!! Sāciet savu piedzīvojumu jūras viļņu šalkās ar Seaclub.lv

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events