SeaClub
Reģistrācija
 • Baltsails
 • Nirvana
2007-11-20
Ievietoja: Kategorija: Latvijā

Atpūta un sports 2008

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 aicina piedalīties izstādē ATPŪTA UN SPORTS 2008 ar sadaļām MOTOCIKLS, FITNESS, VELO, BALTIC BOAT SHOW un MAKŠĶERĒŠANA, kas notiks 2008. gadā no 27. līdz 30. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Latvijā.

Marta beigās, kā jau ierasts, aktīvās atpūtas cienītājus no ziemas miega modinās "Atpūta un Sports" - komplekss pasākums, kurā pulcēsies vairāk nekā 25 000 ceļotāji, atpūtnieki, jahtu fanāti, motociklisti, makšķernieki un visi, visi, kam aktīva atpūta vasarā ir ļoti svarīga.
Šoreiz izstādes būs vēl lielāka, preces un piedāvājumi vēl vairāk! Šoreiz piedāvājam ekspozīciju jau 3 pilnās halles!

Palīgā atvaļinājumu plānotājiem un aktīvas atpūtas cienītājiem!

Arvien vairāk cilvēki cenšas izmantot savas brīvdienas aktīvi atpūšoties, ceļojot pa Latviju vai ārpus tās ar velosipēdiem vai motocikliem, ejot pārgājienos, makšķerējot vai vizinoties ar laivām un jahtām. Izstāde "Atpūta un Sports 2008" ir lieliska vieta, kur var uzzināt visu par aktīvai atpūtai nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, kā arī atrast daudz dažādu aktīvās atpūtas interešu klubu pārgājienu un ceļojumu piedāvājumus. Izstāde "Atpūta un Sports 2008" aicina visus aktīvās atpūtas cienītājus, lai izstādes norises laikā iepazītos ar jaunumiem aktīvas atpūtas un tūrisma inventāra jomā, kā arī iegūtu visu nepieciešamo informāciju, kas ļautu aktīvu atpūtu izbaudīt vēl pilnvērtīgāk. - aktīvās atpūtas un ceļojumu iespējas - tūrisma inventārs - sporta / aktīvās atpūtas inventārs - sporta veidi / aktīvā atpūta - sporta / aktīvās atpūtas apģērbs.

Aktīvā atpūta uz ūdeņiem

Jaunumi interesentiem būs arī jau iepriekšējos gados iecienītajās "Atpūta un Sports" sadaļās - vienīgajā Baltijā jahtu, kuteru un atpūtas uz ūdeņiem izstādē "Baltic Boat Show 2008".

Sadaļā "Baltic Boat Show" būs unikāla iespēja tieši pirms sezonas uzsākšanas vienuviet satikt visā pasaulē atzītu un Latvijā piedāvātu laivu, kuteru, jahtu un ūdensmotociklu dīlerus, kā arī pašmāju ražotājus. Jau ilgu laiku tieši "Baltic Boat Show" ir lielākā un populārākā nozares izstāde Baltijā, tāpēc dalību pasākumā jau ir pieteikuši vadošie Baltijas uzņēmumi. Izstādē būs iespēja ne tikai noskatīt sev piemērotāko ūdenstransportu, bet arī izmantot daudzās eksponentu akcijas un speciālos izstādes piedāvājumus, lai lēmums par preces pirkšanu tiktu pieņemts nešauboties.

 • ūdenssporta un burāšanas piederumi
 • laivas, kuteri, jahtas un ūdensmotocikli
 • laivu, kuteru un jahtu speciālais aprīkojums un piederumi
 • laivu, ūdensmotociklu īre
 • motoru un dzinēju ierīces, to remonts

 

Par prieku 200 000 Latvijas aktīvo makšķernieku arī šogad izstādes organizatori paplašinās un pilnveidos makšķerniekiem domāto sadaļu. Balstoties uz iepriekšējā gada lielo apmeklētāju interesi un saņemto ierosinājumu daudzumu, ir pamats sagaidīt vēl plašāku un saistošāku "Makšķerēšanas" sadaļas izveidošanos. Šī sadaļa ietvers gan makšķerēšanas preces un aprīkojumu, gan dažādus copes vietu piedāvājumus. Tāpat organizatori arī šogad sagaida dažādu ārvalstu uzņēmumu interesi piedalīties Makšķerēšanas sadaļā, lai atrastu sadarbības partnerus un piedāvātu jaunus produktus Latvijas makšķerniekiem. Protams, "Makšķerēšanas" sadaļa būs loģisks un likumsakarīgs papildinājums "Boat Show" sadaļai, jo katram nopietnam makšķerniekam ir nepieciešams ūdenstransports.

 • makšķerēšanas piederumi un aksesuāri
 • inventāra noma
 • makšķerēšanas iespējas Latvijā un ārvalstīs

 

Arvien vairāk aktīvās atpūtas piekritēju ir sapratuši, ka ar velosipēdu var pārvietoties daudz ātrāk, ērtāk un lētāk nekā ar auto. Tāpat velosipēds ir viens no dabai draudzīgākajiem pārvietošanās veidiem kādu cilvēce ir radījusi līdz šim. Lai spētu izvēlēties starp dažādu tipu, dažādu uzbūvju un cenu līmeņu velosipēdiem savām vajadzībām atbilstošāko un piemēroto, izstādes sadaļa “Velo 2008” ir īstā ko apmeklēt. Zinoši speciālisti konsultēs Jūs un palīdzēs izvēlēties atbilstošāko velosipēdu gan pēc kvalitātes, gan cenas un uzbūves. Papildus tam plašais piedāvājums ļaus vienuviet salīdzināt dažādus produktus un pavasara akcijas cenas padarīs noskatīto velosipēdu pieejamāku.

 • visdažādāko veidu velosipēdi
 • velosipēdu rezerves daļas, piederumi un serviss
 • velokarti, bokarti, gokarti
 • velotūrists un veloceļojumi

 

Motosezonas ievadpasākums

Latvijas motosezonas atklāšanas ievadpasākumā un izstādē "Motocikls 2008".

Sadaļā "Motocikls" vienuviet varēs izvēlēties jebkuru sev vēlamo marku un veidu motorizētos braucamos kādi vien Latvijā ir pieejami. Izstāde būs lieliska vieta, kur, konsultējoties ar speciālistiem, varēs izvēlēties tieši savām vajadzībām atbilstošāko motocikla paveidu, tipu un marku. Šajā sadaļā būs apskatāmi ne tikai jauni un mazlietoti motocikli un to piederumi - visa sadaļa tiks veidota kā konkrēta dzīvesstila izstāde. Būs iespēja dibināt kontaktus ar lielāko daļu aktīvajiem motoklubiem, kā arī apskatīt motoklubu skaistākos un oriģinālākos braucamos, kuros ir ieguldīts ne viens vien lats, kā arī daudzu stundu roku darbs. Ja kāds ir izlēmis nākamo sezonu uzsākt kā aktīvs motobraucējs, tad šī izstāde būs īstā vieta, kur iegūt visu nepieciešamo informāciju. Protams, arī esošajiem motobraucējiem izstāde ir lielisks iemesls sagatavoties sezonai, jo jau aprīļa pēdējā sestdienā notiks motociklu sezonas atklāšana, un tad visam jau ir jābūt sagatavotam.

 • motocikli, motorolleri un mopēdi
 • kvadrocikli un bagiji, to aprīkojums
 • motociklu un motosporta aksesuāri un piederumi
 • piekabes un viņčas
 • motociklu remonts, tehniskais nodrošinājumums
 • moto klubi

 

Tuvojoties pavasara un vasaras sezonai, cilvēki vēlas uzlabot savu fizisko formu, tāpēc organizatori ir izveidojuši jaunu sadaļu "Fitness", kurā jebkurš izstādes apmeklētājs varēs atrast sev atbilstošu sporta klubu piedāvājumu kā arī uzzināt vairāk par trenažieru pareizu izmantošanu un iespējām izveidot savu sporta zāli privātmājā vai pat dzīvoklī. - sporta un fitnesa klubu piedāvātie pakalpojumi.

 • sporta un fitnesa klubu piedāvātie pakalpojumi
 • sporta un fitnesa klubu aprīkojums un iekārtas
 • sporta medicīna
 • trenažieri

 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events