SeaClub
Reģistrācija
  • Baltsails
  • Nirvana
2010-01-25
Ievietoja: Kategorija: Latvijā

„Pilsētas jahtklubs” piedāvā mācību kursus arī krievu valodā

Pilsētas jahtklubs piedāvā jahtu vadītāju kursus krievu valodāZiņa pārpublicēta no www.andrejsala.lv

20. janvārī Pilsētas jahtkluba Miller Sailing School Andrejsalā, Andrejostas ielā 6, sāka kursus atpūtas kuģu (jahtu) vadītājiem krievu valodā. Ņemot vērā interesi par burāšanas skolas apmācību programmu, ko aizvadītajā gadā izrādījuši krievvalodīgās sabiedrības pārstāvji, šādu kursu organizēšanu Pilsētas jahtklubs bija iecerējis jau sen. Šim nolūkam ar Pilsētas jahtkluba biedru un burāšanas skolas pasniedzēju spēkiem pēdējā pusgada laikā tika vākti mācību materiāli krievu valodā, kā arī pārtulkota apmācības programma.

Pilsētas jahtkluba komandors Jānis Grīslis saka: „Bijām patīkami pārsteigti par krievu valodā runājošās auditorijas interesi par mūsu burāšanas apmācības programmu. Uz mācību kursu krievu valodā, kas sākās 20. janvārī, pieteicās maksimālais kursantu skaits, kādu varam apmācīt vienā grupā – deviņi potenciālie jahtu kapteiņi. Acīmredzams, ka arī nākotnē būs nepieciešamība organizēt grupas apmācībai krievu valodā, jo tiek saņemti arvien jauni pieteikumi.”

"Miller Sailing School" izveidotājs Rolands Millers.

Pilsētas jahtkluba paspārnē funkcionējošās mācību programmas Miller Sailing School vadītājs Rolands Millers jauno kursu komentē šādi: „Pateicoties Pilsētas jahtkluba biedru aktivitātei, esam paveikuši lielu darbu, lai sagatavotu visus nepieciešamos materiālus burāšanas teorētiskā kursa pasniegšanai krievu valodā. Ņemot vērā lielo interesi, šķiet, ka šis pilotprojekts gūs lielu atsaucību no krievu auditorijas puses, un kursi krievu valodā iegūs pastāvīgu raksturu paralēli analoģiskiem kursiem latviešu valodā. Savās aktivitātēs mēs vadāmies no pārliecības, ka aktīvais atpūtas un sporta veids, kas angliski tiek apzīmēts ar vārdu yachting, ir pārnacionāla un multinacionālu sabiedrību saliedējoša, integrējoša nodarbe.”


Kārtējais mācību kurss topošajiem jahtu kapteiņiem latviešu valodā sāksies otrdien, 26. janvārī.

Sekojiet līdzi ziņām par Pilsētas jahtkluba organizētajiem burāšanas mācību kursiem Andrejsalas mājaslapā, kā arī interneta vietnēs www.cyc.lv un www.miller-sailing-school.com.

Kontaktinformācija: +371 29196943 (Jānis Grīslis), +371 22012776 (Rolands Millers).

Birkas: Pilsētas jahtklubs burāšana skola apmācības jahtu vadītāji jahtu vadītāju kursi Miller Sailing School Andrejsala 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2018-09 Augusts 2018
P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31