SeaClub
Reģistrācija
  • Baltsails
  • Nirvana
2007-07-09
Ievietoja: Kategorija: Izklaide

Uz borta PERSHINGAM 90

 

Jahta PERSHINGAM 90

Paviesosimies uz borta jaunajam PERSHING 90. Agresīvs pieglausts un ātrs, Pershing 90 ir kā raķete. Šīs jahtas pieliektais aerodinamiskais profils, metāla un sudraba sajaukums, liek domāt, ka viņš vienmēr trāpīs mērķi. Pagājušā gada Oktobrī šis kuģis debitēja Amerikas starptautiskajā laivu izstādē Fort Lauderdale Boat Show. Pie šī kuģa dokos pulcējās lielas ļaužu masas. Pircēju interesi piesaistīja arī tas, ka šim kuģim ir pieejami 12 dažādi plānojuma varianti, pēc klientu vēlmes. Tā sauktā, daļējā pasūtījuma būvēšana ir liels pluss klientam. Kad būsiet izvēlējušies kādu no jahtas komplektācijas variantiem, jūsu vēlmes, par dizaina izpildījumu un risinājumiem, gan iekšpusē, gan ārpusē ir Fulvio De Simoni ziņā.

Jahta PERSHINGAM 90

Slīpā kabīne un vadības tilts kuģim piešķir agresīvu izliekumu, savienojumā ar šī kuģa veiktspēju ir, kas neiedomājams. Divi dzinēji 2x 2435 Zs MTU dīzeļi un īpaši šim kuģim būvēti 16L Arnesona ārējās pēdas, šo motora jahtu spēj triekt pret viļņiem ar maksimālo ātrumu 45 mezgli un kruīza ātrumu 38 mezgli. Pershing un Ferretti grupas inženieri ir nopietni pastrādājuši, pie tā lai jums nemitīgi nebūtu jādomā par to, cik degvielas ir palicis bākā. Pie maksimāla ātruma šī motora jahta spēs noiet 415 jūras jūdzes un ar kruīza ātrumu, virs 450 jūras jūdzēm. Profesionāļiem testējot šo kuģi bija liels pārsteigums par to cik labi ražotājs ir pastrādājis pie skaņas izolācijas un vibrācijas novēršanas. Iespaidīgas ir šī kuģa manevrēšanas spējas, gandrīz 90 pēdu garais kuģis veic pilnu apgriezienu ar diametru 196 pēdas. Pateicoties V korpusa konstrukcijai kritiskais leņķis ir tikai 11,5 grādi.

Jahta PERSHINGAM 90

Amerikas tirgum, standarta Eiropas četru kajīšu dzīvojamā telpa tiek pārveidota par trīs kajīšu dzīvojamo telpu, kā arī papildus kajīte motora jahtas ahterī. Daudzi amerikāņi jo īpaši tie, kas mitinās tur kur ir siltāks klimats, mēdz dzīvot uz savas jahtas visu gadu, atšķirībā no Eiropas iedzīvotājiem, kuri paasti jahtu lietot sezonāli. Amerikas tirgum paredzētajā plānojumā ir liela mājas kinozāle ar lielu platekrānu un desmit sēdvietām.

Interjers šim kuģim nav iekārtots ierastajā minimālisma stilā, optimāli tiek izmantotas visas telpas, kas rada papildus vietas, piemēram, ģērbtuve saimnieka kajītē. Uz galvenā klaja ir plašs salons ar hidrauliski vadāmām stikla durvīm ar izeju uz jahtas pakaļgalu, vietu atpūtai un vakariņām. Vēl salonā atrodas stūrmaņa vieta, ko ir iespējams noslēgt ar hidrauliski vadāmu stikla paneli, diviem krēsliem un pilnu jahtas vadības paneli. Jahtas apakšējo kajīšu iekārtojums paliek jūsu ziņā, protams, netiks aizmirsts par komandu, kurai būs divas plašas, atsevišķi iekārtotas kajītes un katrā no tām būs duša. Atsevišķi ir vērts pieminēt īpašnieka kajīti. Īpašnieka kajītes iekārtojumu ir iespējams mainīt, viss ir atkarīgs vai vēlaties papildu ledusskapi, kādu stereo sistēmu gribēsiet, plazmas panelis būs virs 110cm vai zem. Ādas apdare dabīgais ozols ar plašu vannas istabu ir tas, kas jūs sagaida īpašnieka kajītē. Protams, pārējo telpu standarta aprīkojumā arī ietilpst ozols un āda. Par izklaidi arī nav aizmirsts, jahtas ahterī ir liela noliktava kur varēsiet novietot ūdens motociklu, mazo motora laivu, ūdensslēpes, aprīkojumu niršanai, vai ko citu, kas noderēs atpūtai uz ūdens. Iespēja variēt ar kuģa plānojumu ir liela priekšrocība, ja parasti to sauc par konkrētā klienta pasūtījumu tad šajā gadījumā jums atliek izvēlēties tikai to variantu, kas jums liekas pieņemams, kas nozīmē to, ka ātrāk tiksiet pie savas sapņu jahtas.

Jahta PERSHINGAM 90

Jahta PERSHINGAM 90

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events