SeaClub
Reģistrācija
  • Nirvana
  • Baltsails
2017-11-26
Ievietoja: Kategorija: Izklaide

Pasaules dārgākās jahtas TOP 10

1Raksta avots www.beautifullife.info

Privātā jahta ir gana dārgs prieks. Jahtas var būt dārgas, ļoti dārgas un, visbeidzot, neiedomājami dārgas. 

 

 

 

 

 

 

Šādas unikālas luksusa jahtu tiek veidotas pēc ļoti bagātīgu cilvēku pasūtījuma un izmaksas šajā posmā vien nebeidzas - ikdienas uzturēšana šiem skaistajiem kuģiem maksā īpašniekiem kārtīgu summu. Tātad, šeit ir saraksts ar 10 visdārgākajām jahtām pasaulē: 

 
lady_moura_luxury_yacht.jpg

10. Lady Moura – $210 miljoni

Desmitā dārgākā jahta pasaulē ir Lady Moura, ko 1990. gadā Saūda Arābijas uzņēmējs Nasser Al-Rashid pasūtīja Blohm + Voss kuģu būvētavai. Jahtas  nosaukums uz tās korpusa ir veidots no 24 karātu zelta burtiem. Uz jahtas klāja ir baseins ar izvelkamu jumtu, helikopteru un 75-pēdu Vitcount Linley ēdamgaldu. Tomēr Lady Moura lielākais lepnums ir, bez šaubām, unikālā ar smiltīm klātā hidrauliskā platforma, kuru var noregulēt tā, lai sēdētu tieši pie ūdenslīnijas. Šī peldošā oāze lepojas ne tikai ar īstām smiltīm un klāja krēsliem, bet arī palmām, lai iegūtu patiešām autentisku sajūtu. Jahtā var uzņemt līdz 30 viesiem un pārvadāt 60 apkalpes locekļus. Jahtas tehniskā specifikācija

al_mirqab.jpg

9. Al Mirqab – $250 miljoni

Al Mirqab uzbūvēja Vācijas Peters Schiffbau Wewelsfleth Katāras premjerministra un ārlietu ministra Hamad bin Jassim bin Jaber Al Thani. Tā ir viena no lielākajām jahtām pasaulē un pēc tam, kad tā tika pabeigta 2008. gadā, tā tika nosaukta par otro skaistāko jahtu pasaulē. Šajā luksusa peldlīdzeklī ir desmit luksus kajītes, kuros var apmesties līdz 24 viesiem, no kuriem katrā ierīkota vannas istaba, viesistaba un divvietīga guļamistaba. Jahtas īpašniekam ir divas VIP istabas, un jahtai ir 55 kajītes,kas paredzētas apkalpes locekļiem. Al Mirqab luksusjahtas galvenie elementi ietver iebūvēto kinozāli, sauļošanās terasi, baseinu un helikoptera vietu, kā arī klāja bārus, peldbaseinu, burbuļvannu un virkni ūdens sporta piederumu.

Jahtas tehniskā specifikācija

 
 
dilbar.jpg

8. Dilbar – $256 miljoni

Luksusjahta Dilbar, ko 2008. gadā uzbūvēja Lürssen Yachts, pieder Krievijas oligarham Alisher Usmanov. Tā tika nosaukta par godu viņa mātei un jahta  lepojas ar vienas no pasaules lielākās laivu slavu. Tās kopējais garums ir 360,89 pēdas. To bieži izmanto pats īpašnieks, lai apmeklētu savas privātās salas. Dilbar ir vairāki peldbaseini un vieta helikopterim. Starp daudzām citām luksusa iezīmēm, tai i pietiekami daudz vietas uz klāja, lai uzņemtu 20 viesus un 48 komandas locekļus.

Jahtas tehniskā specifikācija

1

7. Al Said – $300 miljoni

Jahta pieder Lürssen Yachts un tā nosaukta par godu Ormans Sultānam Qaboos Bin Said Al Said. Nav pieejama plaša informācija par Al Said, izņemot to, ka tajā ir koncertzāle, kas ir pietiekami liela, lai uzņemtu 50 cilvēku orķestri. Laikā, kad tā tika uzbūvēta 2007. un 2008. gadā, tā bija otra lielākā jahtu pasaulē un tajā varēja uzņemt līdz 70 viesiem ar 154 cilvēku apkalpi.

Jahtas tehniskā specifikācija

superyacht_a_yacht.jpg

6. Motor Yacht A – $323 miljoni

Nav nekā unikālāka attiecībā uz šīs luksusa jahtas nosaukumu, taču 400 pēdu garā Motor Yacht A lepojas ar oriģinālu dizainu. Atgādinot slepenu karakuģi vai zemūdeni, to izstrādājis Blohm + Voss no Hamburgas Andrejam un Aleksandram Melnichenko, krievu miljardierim un viņa sievai. Motor Yacht A interjers aptver 24 000 kvadrātpēdas, ar 2500 kvadrātpēdu lielu guļamistabu un diskotēkas zāli, kā arī sešus viesu numurus, kurus, pateicoties kustīgajām sienām, var pārveidot par četrām lielākām telpām. Visā interjerā ir plaši izplatīts spoguļattēls, bet mēbeles, stikla trauki un galda piederumi ir izgatavoti no franču kristāla. Virs klāja Motor Yacht A ir helikoptera angārs, kā arī 30 pēdu ātruma laiva un trīs peldbaseiis, no kuriem vienam ir stikla pamatne un tas atrodas tieši virs iepriekšminētās diskotēkas zāles. Visbeidzot, tā ir paredzēta 14 viesu uzņemšanai un ir 42 vietas apkalpes locekļiem. 

Jahtas tehniskā specifikācija 

dubai.jpg

5. Dubai – $350 miljoni

Sākotnēji šo jahtu pasūtīja Brunejas princia Jefri Bolkiah. 1996.gadā tās būvniecība tika apturēta, jo princim trūka līdzekļu. Piecus gadus vēlāk, 2001.gadā, Shiek Mohammd bin Rashid Al Maktoum, AAE premjerministrs, pārņēma projekta gaitu. Tagad tā tiek dēvēta par peldošo pilsētu, jo tā satur gandrīz visu, kas cilvēkam nepieciešams. Šīs brīnišķīgās jahtas visspilgtākās iezīmes ietver sauļošanās zonu pārpilnību, vairākus džakuzi un peldbaseinu, kas izklāts ar īpašām, ar rokām darinātām flīzem. Tāpat interjera elementi ir roku darbs - mozaīkas un galvu reibinošas apļveida kāpnes ar stikla pakāpieniem ar maināmu krāsu un gaismu, kas izved uz augšējo klāju. Uz jahtas paredzēta vieta 115 apkalpes cilvēkiem. Visbeidzot, jahtai ir helikoptera laukums, kurā var uzņemt līdz 9,5 tonnām helikopteru,

Jahtas tehniskā specifikācija

azzam.jpg

4. Azzam - $650 miljoni

Jahtu būvējusi Lürssen Yachts, kas nesen to piegādāja Šeiham Khalifa bin Zayed al-Nayan, Apvienoto Arābu Emirātu prezidentam. Tā ir pasaules ceturtā dārgākā luksusa jahtu un tās izsrādārāji lepojas ar to, ka Azzam ir "vissarežģītākā un izaicinošākā jahta, kas jebkad ir uzcelta". Tomēr Azzam ne tikai dominē lielās cenas dēļ, bet arī tās milzīgā izmēra dēļ. 590 pēdas garā jahta var lepoties ar lielāko privāto jahtu pasaulē, tādējādi "iegriežot" Krievijas miljardieris Romana Abramoviča Eclipse, kas arī atrodas augstā pozīcijā. Turklāt tiek paredzēts, ka šī iespaidīgā luksusjahta būs viena no ātrākajām jahtām un spēs sasniegt vairāk nekā 30 mezglu vai 35mph ātrumu. Luksus interjeru izstrādāja franču interjera dekorators Christophe Leoni, kas ir aprakstīts kā "izsmalcināts un grezns pagājušā gadsimta impērijas stila speciālists". 

Jahtas tehniskā speicifkācija

streets_of_monaco_yacht.jpg

3. Streets of Monaco – $1,1 billion

Kā norāda nosaukums, šī luksusa jahta ietver peldošu reprodukciju no Monako pilsētas. Precīzāk, Monako ielas modelē Monte Carlo sadaļa, un tās izmaksas pārsniedz 1,1 miljardu dolāru. Šādas drosmīgas cenas iemesls ir tas, ka, atšķirībā no tradicionālās luksusa jahtas, šī neparasta 500-pēdu luksusjahta no Anglijas Derbyshire apgabala jahtu salas dizaina piedāvā samazinātas Monako miljardieru rotaļu laukumu reprodukcijas. Tajos ietilpst slavenā Monte Carlo kazino un skriešanās sacīkstes, kā arī Hotel de Paris. Cafe de Paris, La Rascasse un Loews viesnīca. Monako ielejas lepojas ar peldbaseiniem un tenisa kortiem, kā arī greznām dzīvojamām telpām, kas imitē Monako labākajās viesnīcās. Tajos ietilpst septiņi viesmīlīgi numuri (kuros var apmesties līdz 16 personām) ar pavadīšanas pieņemšanas telpām, vannas istabām, ģērbtuvēm un balkoniem, kas atrodas Atrium, kuģa centrā. Tāpat Atrium ir galvenā īpašnieka dzīvoklis, kas izplatās vairāk nekā trīs stāvos un aptver 4800 kvadrātpēdas. Visbeidzot, uz Monako ielām atrodas arī BBQ iekārtas, mini ūdenskritums, unikāla kafejnīca-bārs ar skatu zem ūdens, helikopteri un zemūdenes. Vienīgais jautājums, kas paliek, ir tas, vai viņi atradīs miljardieri ar pietiekami daudz naudas, lai šo sapņu laivu padarītu par realitāti! 

 

 
eclipse_luxury_yacht.jpg

2. Eclipse – $1,5 biljoni

Eclipse  īpašnieks ir Krievijas miljardieris Romana Abramovičs. Tās vērtību lēš no $ 800,000 līdz $ 1,5 biljonu. Tā tika uzcelta Hamburgas Blohm and Voss. Jahta ir 536 pēdu gara, kas to padara par otro lielāko pasaulē. Pateicoties Eclipse milzīgajam izmēram, uz tās ir vieta daudziem izklaidējošiem elementiem, tostarp 24 viesu kajītēm, diviem peldbaseiniem, vairākām burbuļvannām un diskotēkas hallei, nerunājot par diviem helikoptera laukumiem, trim slēpošanas laivām un mini zemūdenēm, kas spēj ienirt līdz pat 50 metriem zem ūdens. Turklāt, lai nodrošinātu maksimālu drošību, Eclipse ir aprīkota ar iebrucēju atklāšanas sistēmām un pretraķešu aizsardzības sistēmu, savukārt galvenā guļamistaba un jahtas tilts aprīkots ar bruņu pārklājumu un ložu necaurlaidīgiem logiem. Šī unikālā jahta ir aprīkota ari ar pret paparazi aizsargekrānu, kas sastāv no lāzera, kas pārrauga apkārtējos rajonus. Nosakot iespējamos profesionālos fotografētājus, gaisma iedegas tieši uz kameras, lai novērstu fotoattēla uzņemšanu. Jahta spēj uzņemt 70 apkalpes locekļus.

Jahtas tehniskā specifikācija

 

hisroty.jpg

1.History Supreme – $4,5 biljoni

Visbeidzot, lepojamies ar pasaulē dārgāko jahtu History Supreme. Šo dārgo 100-pēdu kuģi veidoja pasaules slavens Lielbritānijas luksusa dizainers Stuart Hughes un to iegādājās anonīms Malaizijas uzņēmējs par 4,5 miljardiem dolāru! Šī satriecošā summa veidojas no cietā zelta un platīna, ko izmantoja, lai montētu jahtas apšuvumu, kurā ir ne mazāk kā 100 000 kg šo dārgmetālu. Viņi pārklāja plānā kārtā no cietā zelta visu jahtu, sākot no kuģa pamatnes līdz ēdamistabas zonai, klājam, kāpnēm un enkura. Viens no izcilākajām šīs lieliskās luksusjahtas īpašībām ir galvenā guļamistaba. Tā lepojas ar sienas funkciju, kas izgatavota no meteorīta ieža un statujas, kas izgatavota no autentiskiem Tyrannosaurus Rex kauliem! Turklāt 68 kg 24 karātu zelta Aquavista panorāmas sienas akvārijs iekārtojies kapteiņa kajītē un uz kuģa ir dzērienu pudele ar ļoti retu 18,5 karātu dimantu, kura vērtība ir tikai 45 miljoni ASV dolāru. Visbeidzot, iPhone, kas ietvēra 500 grieztu dimantu, tostarp divus maināmus dimantus, kas piestiprināti virs "home" pogas, 7,4 karātu rozā dimantu un reti sastopamā 8 karātu dimantu, papildina daudzās ekstravagantās iezīmes vēsturiskajā augstākā, dārgākā jahta 

Informācija par jahtu

 

Birkas: jahtas luksuss 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2020-11 Oktobris 2020
P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
no events