SeaClub
Reģistrācija
  • Nirvana
  • Baltsails
2009-12-07
Ievietoja: Kategorija: Izklaide

Nākotnes jahtu koncepti

 

Laikā, kad laivas ieziemotas un līdz aktīvai jahtošanai jāgaida teju pusgads, varam apskatīt kādus pārsteigumus mums sagādājuši dažādi laivu ražotāji. Tehnoloģiju attīstība rosina dizainerus radīt arvien jaunas idejas un risinājumus. Piedāvājam dažus laivu konceptus, kas, iespējams, būs pieejami iegādei jau pavisam tuvā nākotnē. 

SEA KING JAHTA

Nākotnes jahtas

Sea King pamatā veidota no koka un izskatās lieliski no jebkura skatu leņķa. 18 m garā laiva būs ideāli piemērota īsiem atpūtas braucieniem vasarā piekrastē - tajā izvietota atpūtas telpa ar bāru, virtuve, guļamistaba, kā arī labierīcības.

Attēlu galerija pieejama šeit: http://swipelife.com

 

MANTA BAY KRUĪZERS

Nākotnes jahtas

Manta Bay kruīzers iemieso pēdējā laikā aktuālās "zaļās domāšanas" pieeju - tas ir ar elektrību darbināms kuteris, kas pilnībā veidots no otreizējās pārstrādes materiāliem un bioplastikas. Citiem vārdiem tā ir jahta bagātiem cilvēkiem, kuriem rūp vides aizsardzība. 


OCULUS JAHTA

Nākotnes jahtas

Oculus jahtas dizains veidots iedvesmojoties no zivs formām. Laiva ir 75 m gara un ar vairākiem stāviem.

 

CODE [E] KATAMARĀNS

Nākotnes jahtas

The Code [E] is luksus katamarāns ar 40 m2 platību. Šis tāpat kā Manta Bay kruīzers ir videi draudzīgs koncepts - tas uzlādē enerģiju gan ar ūdens, gan saules, gan vēja palīdzību.

 

INFINITAS JAHTA

Nākotnes jahtas

92 m garā jahta Infinitas varēs lepoties ar plašu klāju un peldbaseinu, tāpat laivā būs liela atpūtas telpa, 12 guļamistabas un moderna virtuve. Jahtai būs trīs stāvi - citiem vārdiem - tā būs kā peldoša, ekskluzīva viesnīca.

Noslēgumam:

Šie koncepti savas inovitātes un mērogu rezultātā būs pieejami par salīdzinoši ļoti augstu cenu un attiecīgi diezin vai mērķēti mūsu reģiona tirgum, taču šeit varam novērot dizaina tendences, kas nākotnē būs aktuālākas arī mazāka izmēra laivām.

Birkas: jahtas 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events