SeaClub
Reģistrācija
  • Baltsails
  • Nirvana
2018-09-15
Ievietoja: Kategorija: Izklaide

3 lielākās buru jahtas pasaulē!

athena.jpg

Trīs lielākās buru jahtas pasaulē- AthenaMaltese Falcon un Mirabella V stāv galvas tiesu augstāk pār visām pārējām. Tās ir unikālas ar savu dizainu, mūsdienīgajām tehnoloģijām, būvniecību un viennozīmīgi var apgalvot, ka tās ir greznākās luksus jahtas pasaulē.

 

 

 

 

 

Buru jahta Maltese Falcon ir masīva 88 metrus gara trīsmastu luksus jahta, būvēta Itālijā Perini Navi Yachts. Privātjahtas īpašnieks ir amerikānietis Toms Perkins (Tom Perkins). Šī ekskluzīvā jahta ir bagātīga ar mūsdienīgu interjera dizainu un paredzēta 12 viesu izmitināšanai, neskatoties uz to, ka jahtas apkalpe sastāv no 16 cilvēku komandas. Maltese Falcon aprīkota ar 6 luksus kajītēm, katrā no tām atrodas plazmas ekrāns ar audio, video ekipējumu, garderobi un luksus numuriņam atbilstošu guļvietu, bet zemākajā klājā ir sporta zāle. Maksimālais ātrums, ko spēj sasniegt šī luksus buru jahta, ir 19.6 mezgli un tas viss, pateicoties kvadrātveida buru konfigurācijai. Lai izbaudītu šīs jahtas varenumu, nedēļu burājot vispasaules ūdeņos, Jums būs jāšķiras no 400 000- 440 000 EUR.


Viena no pasaules trim lielākajām luksus jahtām Mirabella V ir lielākā slūpjahta pasaulē. Tās garums ir 75 m un maksimālais ātrums 13 pēdas. Jahta spēj uzņemt 20, bet izmitināt 12 viesus 6 luksus kajītēs. Katra no tām aprīkota ar lieliem logiem, TV, DVD, CD, privāto vannas istabu un atsevišķu ģērbšanās telpu. Apkalpe sastāv no 14 cilvēku komandas. Mirabellas piedāvājumā ir iespēja baudīt maltīti uz jahtas augšējā klāja un izbaudīt saulrietu zem klajas debess, atveldzējoties džakuzi jahtas augšstāvā. Fiziskām aktivitātēm piedāvā saunu un sporta zāli, bet skaistumkopšanai- masāžas un relaksācijas procedūras. Īres maksa par nedēļas izbraucienu svārstās no 275 000- 300 000 US $.

Jūras dieviete.....par tādu tiek dēvēta jahta Athena, kura ierindojas pasaules lielāko luksus buru jahtu sarakstā un visbiežāk ir sastopama, kuģojot Indijas, Austrālijas un Klusā okeāna ūdeņos. 2004. gadā Athena tika apbalvota kā labākā buru jahta, kuras garums pārsniedz 40 metrus ( jahtas Athena garums ir 90 metri) un apbalvota kā labākās jahtas interjers. Interjera iekārtošanai pamatā ir izmantots sarkankoks, ko parasti izmanto luksus jahtu un kuģu būvniecībā. Visas 5 luksus kajītes ir iekārtotas mūsdienīgi smalkā dizainā, kas ir bagātas pēc savas komplektācijas un kvalitātes. It viss ir visaugstākajā līmenī, luksuss klase, kas savienota ar mūsdienīgām tehnoloģijām, nodrošinot 18.9 mezglu lielisku vadāmību. Šīs vasaras čartera sezonas izcenojums nedēļā ir aptuveni 38 954,00 EUR.

Izbraukums luksus jahtā, tā ir lieliska alternatīva parastajām, daivingam paredzētajām laivām. Pasaules lielākās luksus buru jahtas atšķiras no pārējām ar elegantu, augstu tehnisko izpildījumu un braukšanas komfortu uz ūdens. Šīs jahtas ir projektējuši pasaules slaveni un atzīti speciālisti, padarot tās kolorītas un ļoti pievilcīgas gan acīm, gan dvēselei! Lai ikvienam reiz būtu iespēja to izbaudīt!

Maltese Falcon

Buru jahta Maltese Falcon
 
Buru jahta Maltese Falcon

Buru jahta Maltese Falcon

Mirabella V

Buru jahta Mirabella V 

Buru jahta Mirabella V 

Athena

Buru jahta Athena

Buru jahta Athena 

Birkas: jahta vēsture 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events