SeaClub
Reģistrācija
  • Baltsails
  • Nirvana
2013-11-11
Ievietoja: Kategorija: Dažādi

Jahtas "Spaniel" kruīzi ziemā

1Raksta avots www.spaniel.lv

Latvijas Burāšanas mācību asociācija aicina interesentus pieteikties uz jahtas Spaniel kruīziem pa Kanāriju salām, kur atpūsties un apgūt burāšanas prasmes visu ziemu līdz pat jūnijam.

 

 Jahta Spaniel ar Latvijas Burāšanas mācību asociācijas atbalstu atrodas Tenerifē, un paliek tur līdz 2014. gada jūnijam piedāvājot kruīza reisus Kanāriju salās. Viesi var saņemt Jūras prakses izziņu, kurā norāda pārgājienu maršrutus un noietās jūras jūdzes.

Galvenā jahtas bāzes vieta ir: Marina San Miguel, kas atrodas ap 10 km no lidostas Tenerife South – Reina Sofia.

Konkrētu maršrutu kruīzam iesaka jahtas kapteinis, ņemot vērā laika prognozi, bet arī ievērojot komandas vairākuma vēlmes. Iespējama atsevišķu komandas locekļu noiešana krastā uz viesnīcu vai lai veiktu kādu ekskursiju un pēc tam atkal atgrieztos uz jahtas (var arī citā ostā). Jahtas kapteinis sniegs ieteikumus par ekskursijām, auto nomu u.c. praktiskām lietām.

Garāki burājumi, kā minēts tālāk, nav obligāti, bet tā ir konkrētas viesu grupas izvēle. Iespējami arī citi maršruti vai piedalīšanās niršanas apmācībā vai makšķerēšanā, vai vienkārši peldēšanā okeānā no jahtas borta.

Kruīza viesu skaitam jābūt ne mazāk par 3, bet ne lielākam kā 8. Uz īsiem vienas dienas braucieniem var būt arī vairāk par 8 viesiem. Viesu iemaksas tarifs jahtas kasē ir 240 EUR par dienu, ko viesu grupa sedz solidāri.

Lai pieteiktos dalībai kruīzā konkrētā laika posmā vienam no viesiem (grupas vecākajam) jāiemaksā jahtas kasē uz Swedbank rēķina drošības nauda (priekšapmaksa) 10% apmērā par rezervēto kruīza posmu  (piemēram – 10 dienas x 240 EUR x 10% = 240 EUR). Drošības naudu atmaksās, ja kruīzs nenotiks jahtas tehnisko vai organizatorisko problēmu dēļ, bet tā netiks atmaksāta, ja dalībnieki nevarēs ierasties uz rezervēto termiņu.

Interesentus lūdzam pieteikties ar e-pasta vēstuli uz steinerts@apollo.lv; pēc apstiprinājuma grupas vecākajam jāsamaksā 10% drošības naudu.

Rekomendētie maršruti starp salām:

Marina San Miguel (Tenerife) – San Sebastian (Gomera) = 35 j.j.
San Sebastian (Gomera) – Puerto de la Puerto de la Restinga (El Hiero) = 47 j.j.
Puerto de la Restinga (El Hiero) – Santa Cruz de la Palma ((La Palma) = 55 j.j.
Santa Cruz de la Palma ((La Palma) - Santa Cruz de Tenerife (Tenerife) = 100 j.j.
Santa Cruz de Tenerife (Tenerife) – Las Palmas (Gran Canaria) =  55 j.j.
Mogan (Gran Canaria) - Marina San Miguel (Tenerife) = 50 j.j.

Birkas: Spaniel Tenerife 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events