SeaClub
Reģistrācija
  • Baltsails
  • Nirvana
2006-09-20
Ievietoja: Kategorija: Dažādi

Hugo Boss celtniecības plāni

Hugo Boss celtniecības plāni

Šī gada maijā Alekss Tomsons (Alex Thomson) paziņoja par plānu veidot jaunu Groupe Finot projektu „Open 60” un nolaist to ūdenī 2007. gada pavasarī, tieši pirms Barselonas pasaules ātrumsacīkstēm 2007 (Barcelona World Race 2007). Pilnīgi jaunais Džeisona Karingtona (Jason Carrington) vadītais un Laimingtona (Lymington - UK) būvētais uz laivu būvētāja Nevila Hutona (Nevilsse Hutton) balstītais projekts "Open 60" aizstās Tomsona (Thomson) pašreizējo Hugo Boss pēc sacīkstēm Velux 5.

Komentējot dizaina un celtniecības komandas izvēli, Tomsons (Thomson) stāsta: „Ar vairāk kā 35 gadu pieredzi rūpniecībā un pāri par 30,000 uzbūvētiem kuteriem, es tiešām uzskatu, ka Finot-Conq projekta komandai ir nepārspēti ciltsraksti jahtu projektēšanā. Viņiem pieder ievērojams rekords Vendée Globe sacīkstēs, kas ir mans maksimālais mērķis 2008.gadam.

”Piecos ātrumsacīkstes posmos kopš Vendée Globe atklāšanas 1989.gadā, četras no uzvarošajām laivām bija Groupe Finot projektētas un es jūtu, ka šai komandai ir visvairāk, ko piedāvāt projektam.”

"Mūsu projekta vadītājs Džeisons Karingtons (Jason Carrington) ir viens no labākajiem projekta vadītājiem un saliktu laivu būvētājiem pasaulē un ir uzbūvējis „Volvo 60s” un „Volvo 70s”, kā arī sacenties uz tām. Nevilam Hutonam (Neville Hutton) ir pierādīti sasniegumi laivu celtniecībā, un kopā ar Finot-Conq mēs celsim jaunu laivu."

Kaut arī Tomsons (Thomson) ļoti lielā mērā ir iesaistījies jaunās jahtas projektā, viņš nevarēs pilnībā piedalīties celtniecības procesā, tāpēc ka svarīgākie celtniecības darbi notiks laikā, kamēr viņš piedalīsies Velux 5 okeāna ātrumsacīkstēs.

Runas par celtniecības procesa plānu Hutons (Hutton) komentē: „Kopā ar Džeisonu (Jason) esam izvēlējušies kuteru celtniecības speciālistu komandu, kura ir strādājusi ar Amerikas kausa (America’s Cup) un Volvo okeāna ātrumsacīkstēm (Volvo Ocean Race). Ir ļoti aizraujoši būt saistītam ar „Open 60” kampaņu. Strādāt kopā ar Aleksu (Alex) ir kā izprieca, jo viņš strādā ar tik lielu entuziasmu, ka pat pārējie komandas locekļi aizmirst par nogurumu."

Saskaņā ar Karingtonu (Carrington), jaunā paaudze „Open 60” būs daudzpusīga un daudz spēcīgāka nekā iepriekšējie paaudzes ražojumi: „Nav nekā jauna, ko mēs varam atklāt šajā sfērā, bet mums noteikti ir dažas idejas, kuras mēs apspriedīsim ar Finot-Conq projekta komandu. Mums priekšā ir daudz grūta darba, bet es tiešām ceru strādāt gan ar Finot-Conq, gan Nevilu (Neville). Projekts kļūs aizvien aizraujošāks attīstības gaitā un es jūtu, ka visa komanda ir gatava uzbūvēt īpašu laivu Aleksam (Alex)."

Birkas: Hugo Boss Alex Thomson 

0 cilvēki ir atstājuši komentārus par šo rakstu

Atstāj savu komentāru

Notikumu kalendārs
2021-02 Janvāris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no events